Webinary

 

Oferowane przez nas seminaria edukacyjne w formie online są prowadzone przez doświadczonych i kwalifikowanych specjalistów z danej dziedziny. Każde webinarium edukacyjne jest recenzowane przez innego specjalistę. Główną zaletą seminariów online jest nauka z domu, bezpośredni kontakt z wykładowcą, uzyskanie zaświadczenia o absolwowaniu online seminarium, dostęp do materiałów dotyczących wykładu oraz wspólne dzielenie się doświadczeniami pedagogicznymi - nie tylko pomiędzy uczestnikami.

Każdy uczestnik online transmisji otrzyma certyfikat uczestnictwa, który znajduje się w sekcji Moje konto - Moje webinaria - dzień transmisji szkolenia. Nie można otrzymać certyfikatu o absolwowaniu seminarium,  jeżeli już odbyło się. Uczestnik uzyskuje również dostęp do materiałów dotyczących wykładu oraz umieszczonego na swoim koncie wideo, które może odtworzyć i tym samym powrócić do transmisji webinarium online. Staramy się dobierać i przygotować tematy z dziedziny psychologii, pedagogiki specjalnej, socjologii, pedagogiki i dydaktyki, które pomogą uczestnikom (nauczycielom, asystentom, menadżerom i opiekunom prawnym) lepiej zrozumieć problem i poszerzyć swoje portfolio zawodowe i osobiste. Nasz cel to śledzić i reagować na aktualne trendy edukacyjne.

 

W styczniu 2020 otrzymaliśmy akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej,  nasze programy szkoleniowe zostały akredytowane , n.r.- numer referencyjny MSMT – 4484/2020-1, ważną do 27. 1. 2026.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt: polsko@vlavici.cz

 

Wcześniej trasmitowane webinaria są dostępne w archiwum. Nagranie oraz materiały do wybranego webinarium otrzymają Państwo po wpłacie na konto w sekcji “moje webinaria .

 

KATEGORIE:

Tematy z dziedziny pedagogiki specjalnej Tematy z zakresu psychologii Zjawiska patologii społecznej Tematy z zakresu logopedii Tematy z zakresu pedagogiki Wychowanie fizyczne on-line Tematy z zakresu ekonomii, finansów i podatków Tematy z zakresu informatyki Tematy poruszające tematykę socjalną Tematy z zakresu prawa

Aktualne webinary