Webinar > Zuzanna Forszpaniak

Logopeda coraz częściej pracuje nie tylko stacjonarnie, ale też w formie zdalnej. Podczas webinaru opisana zostanie specyfika terapii logopedycznej online oraz pokazane zostaną sposoby tworzenia wartościowych materiałów dydaktycznych do tej formy pracy. Celem spotkania jest pokazanie, że tworzenie interaktywnych materiałów z wykorzystaniem dostępnych w Internecie narzędzi i portali jest nie tylko proste, ale też i skuteczne.

W czasie webinaru wskazane zostaną też różne zastosowania dla każdego ze stworzonych materiałów, by pokazać, że dobrze przygotowane ćwiczenie może być źródłem wielu różnych zabaw wspierających terapię logopedyczną.

Wykładowca:

Zuzanna Forszpaniak

Data:

9. 2. 2022
19:00 - 20:10

Musisz być zalogowany, aby zarejestrować się na to webinarium!
ZALOGUJ SIĘ

Więcej informacji

Webinar online będzie dostępny 30 minut przed nadawaniem transmisji, w tym czasie można napisać swoje pytania na online czacie, wykładowca odpowie na nie podczas seminarium.

Każdy webinar można śledzić online o określonej godzinie i w określonym dniu – konieczne jest zalogowanie się do swego konta na webie www.vlavici.pl – MOJE KONTO – ŚLEDZIĆ WEBINARIUM

Certyfikat absolwowania (uczestnictwo w transmisji na żywo) można znaleźć w sekcji MOJE KONTO – MOJE WEBINARY dla danego kursu i to następnego dnia po odbyciu seminarium.