Webinar > Spektrum zaburzeń autystycznych - jak pracować z uczniem w przedszkolu?

Celem webinaru jest przedstawienie zaburzeń w rozwoju teorii umysłu u dzieci autystycznych. Przedstawi definicję autyzmu oraz kilka terapii wykorzystywanych do pracy z dziećmi z autyzmem w przedszkolu. Webinar wyjaśni główne założenia teorii umysłu, teoria umysłu u dzieci autystycznych, odczytywanie komunikatów nadawanych za pośrednictwem oczu, specyfika trudności stanów umysłu, obserwacje i próby kliniczne oparte na teorii umysłu we wczesnej diagnozie autyzmu oraz krytyka teorii umysłu.

Wykładowca:

Sabina Kamińska

Data:

15. 12. 2021
19:00 - 20:10

Rekordowa cena:

99 zł

Musisz być zalogowany, aby zarejestrować się na to webinarium!
ZALOGUJ SIĘ

Więcej informacji

Webinar online będzie dostępny 30 minut przed nadawaniem transmisji, w tym czasie można napisać swoje pytania na online czacie, wykładowca odpowie na nie podczas seminarium.

Każdy webinar można śledzić online o określonej godzinie i w określonym dniu – konieczne jest zalogowanie się do swego konta na webie www.vlavici.pl – MOJE KONTO – ŚLEDZIĆ WEBINARIUM

Certyfikat absolwowania (uczestnictwo w transmisji na żywo) można znaleźć w sekcji MOJE KONTO – MOJE WEBINARY dla danego kursu i to następnego dnia po odbyciu seminarium.