Webinar > Dzieci i młodzież przejawiająca zaburzenia emocjonalne oraz zaburzenia zachowania

W trakcie webinaru przeanalizujemy temat związany z zaburzeniami emocjonalnymi oraz zaburzeniami zachowania u dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci i młodzieży szkolnej. Zaburzenia emocjonalne u dzieci w wieku przedszkolnym najczęściej mają związek z zaburzeniem dotychczasowego rytmu życia, wielogodzinnym odseparowaniem od rodziców, pierwszym szerszym kontaktem ze środowiskiem rówieśniczym. W tym wieku dają o sobie znać już także błędy wychowawcze z pierwszych trzech lat życia oraz wszelkiego rodzaju patologie domu rodzinnego odciskające piętno na psychice. Zaburzenia emocjonalne u dzieci w wieku szkolnym są po części kontynuacją problemów wyniesionych z przedszkola, a po części dysfunkcjami o zupełnie nowym charakterze. Zaburzenia emocjonalne u nastolatków wiążą się głównie ze zmianami zachodzącymi w organizmie i psychice w okresie dojrzewania płciowego. To czas hormonalnej burzy, silniejszego skupienia na atrakcyjności fizycznej, pierwszych uniesień i rozczarowań sercowych. To także czas intensywnych eksperymentów z alkoholem, narkotykami, dopalaczami. Jednocześnie okres dojrzewania bezpośrednio poprzedza wejście w dorosłość, co skutkuje koniecznością dokonywania pierwszych poważnych wyborów.

Wykładowca:

Paulina Górska

Data:

9. 12. 2021
19:00 - 20:10

Rekordowa cena:

99 zł

Musisz być zalogowany, aby zarejestrować się na to webinarium!
ZALOGUJ SIĘ

Więcej informacji

Webinar online będzie dostępny 30 minut przed nadawaniem transmisji, w tym czasie można napisać swoje pytania na online czacie, wykładowca odpowie na nie podczas seminarium.

Każdy webinar można śledzić online o określonej godzinie i w określonym dniu – konieczne jest zalogowanie się do swego konta na webie www.vlavici.pl – MOJE KONTO – ŚLEDZIĆ WEBINARIUM

Certyfikat absolwowania (uczestnictwo w transmisji na żywo) można znaleźć w sekcji MOJE KONTO – MOJE WEBINARY dla danego kursu i to następnego dnia po odbyciu seminarium.