NASZE USŁUGI

Portal edukacyjny dla pedagogów, uczniów i ich rodziców. Naszą wizją jest unowocześnienie szkolnictwa i zaproponowanie sposobu nauczania na miarę XXI wieku.

Webinary

Kształcimy w zaciszu domowym i pomagamy uczestnikom poszerzać wiedzę z różnych dziedzin pedagogiki, psychologii czy pedagogiki specjalnej. Z każdego webinaru uczestnik otrzyma certyfikat o absolwowaniu, dostęp do wideo oraz materiałów. Uczestnicy dzielą się nawzajem praktycznymi doświadczeniami.

Blog

Nasz blog edukacyjny wykorzystuje nowoczesne technologie w nauczaniu. Znajdują się na nim inspiracje dotyczące logopedii, pedagogiki, psychologii dziecka i artykuły, które warto nie przeoczyć oraz ciekawostki, które polecają nasi szkoleniowcy, więc warto go obejrzeć.

Ludzie górą

Oferowane przez nas seminaria edukacyjne w formie online są prowadzone przez doświadczonych i kwalifikowanych specjalistów z danej dziedziny. Nawet ucząc się w zaciszu własnego domu, masz możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą.


  • Sabina Kamińska

    Jestem pedagogiem i terapeutą .Od 2016 roku pracuję z dziećmi z autyzmem, ADHD, zespołem Aspregera oraz ze specjalnymi problemami edukacyjnymi . Prowadzę terapię dostosowaną do potrzeb i umiejętności dziecka. Do każdego dziecka podchodzę…

Nasi partnerzy